Nowość w ofercie: serwer dedykowany

13.08.2014 14:36

Od kliku miesięcy oferujemy klientom całe serwery dedykowane, tylko pod ich własne zastosowania. Opcja ta pozwala wybrać dla klienta odpowiednią platformę sprzętową, która będzie spełniała wszystkie jego wymagania.

Oczywiście na takim serwerze klient nie jest ograniczony tylko do hostowania sklepów Magento. Jest możliwość utrzymywania różnych systemów klienta, a jeśli się na takowym systemie znamy to zawsze możemy zapewnić support takiego systemu tak jak to robimy ze sklepami Magento.

W porównaniu do naszych standardowych kont hostingowych różnica szybkości wczytywania się stron Magento w normalnych warunkach nie jest aż tak strasznie odczuwalna jakby to mogło się wydawać. Jednak gdy klienci mają wiele kont hostingowych to chcą mieć wszystko w jednym miejscu. Także nie muszą płacić osobno za każde konto hostingowe, wystarczy że opłacą cały serwer na który sami wykorzystują.

Już kilku klientów zamówiło u nas takie serwery dedykowane. Są to dość duże firmy, które stać na wydatek ponad 1000zł netto m-c.

Oczywiście zawsze można wypróbować standardowe konta hostingowe, a gdy nie będą spełniać wymagań danego klienta (co się rzadko zdarza) zawsze można się przenieść na serwer dedykowany.