Zmiana sposobu płatności za hosting

03.10.2017 12:32

Już od początku nowego roku planujemy wprowadzenie zmian w sposobie płatności za hosting.

Płatność z góry

W tym momencie faktury VAT wystawiane są pod koniec miesiąca którego dotyczy hosting. Jako że część klientów nie opłaca usługi w terminie jesteśmy zmuszeni prowadzić płatność z góry wystawiając fakturę proformę. Faktura VAT wystawiana będzie dopiero po opłaceniu danej proformy.

Zostanie udostępniony nowy panel klienta, gdzie każdy klient po zalogowaniu będzie miał możliwość sprawdzenia daty wygaśnięcia oraz przedłużenia jej na kolejny wybrany okres.

System będzie także sam przypominał o wygaśnięciu usługi, czy to mailowo, czy za pomocą SMS. Dzięki temu nie będzie można przeoczyć tej informacji.

Płatność za pomocą platformy PayU

Wybraliśmy PayU bo to lider w płatnościach online, obsługuje największą liczbę banków z pośród wszystkich platform płatności dostępnych na rynku.

W panelu o którym mowa wyżej zostanie udostępniona opcja dzięki której będzie można opłacić proformę za pomocą PayU. Dzięki temu kwota zostanie błyskawicznie zaksięgowana, a faktura VAT zostanie wystawiona jeszcze w tym samym dniu w którym została opłacona.

Podsumowanie

Mamy nadzieje że przygotowane rozwiązanie przyczyni się do zwiększenia przejrzystości opłaconych usług oraz bardziej terminowego uiszczania opłat za hosting który oferujemy.