Tylko teraz, serwer dedykowany Intel Xeon E5 3.7GHz, 32GB RAM, 6 MIESIĘCY ZA DARMO dla klientów przenoszących sklep Magento 2 z innego hostingu.
Darmowa migracja i optymalizacja. Zapytaj o szczegóły. Ilość serwerów ograniczona! Śpiesz się!

Oferta dla programistów Magento

Bezpłatne konto hostingowe dla developera

Każdy programista potrzebuje miejsca gdzie bez problemu będzie mógł tworzyć i testować swoje projekty oraz pokazywać je swoim klientom. Często też serwer jest potrzebny żeby hostować stronę swojej firmy reklamując się w Internecie. W takim wypadku niezbędny jest zakup konta hostingowego lub serwera który będzie spełniał te wymogi.

Jako że ściśle współpracujemy z programistami Magento od momentu powstawia naszej firmy to jesteśmy zobowiązani podziękować społeczności Magento i tym samym zaproponować darmową usługę konta hostingowego dla developerów. Kilku programistów już ma u nas swoje konta - dołącz do nich.

Konta te postawione będą na naszym szybkim serwerze testowym. Magento działa tam minimalnie wolniej niż na naszych serwerach produkcyjnych, ale i tak szybciej niż na jakimkolwiek innym serwerze współdzielonym dostępnym w cenie ok. 200-400 zł rocznie.

Co zawiera takie konto?

 • dostęp do panelu hostingowego - proste tworzenie baz danych, kont FTP, e-mail itp.
 • podpięcie własnej domeny lub kilku domen i postawienie stron informacyjnych np. Wordpress,
 • 10 kont mailowych na domenę lub możliwość podpięcia Google Apps
 • ilość miejsca na serwerze zależna od potrzeb, na start 6GB,
 • możliwość tworzenia subdomen gdzie można będzie stawiać testowe sklepy Magento, ilość nieograniczona,
 • 5 kont FTP, ilość baz danych i użytkowników baz danych mysql zależna od ilości postawionych sklepów testowych,
 • możliwość konsultowania problemów dotyczących Magento z nami - będziemy starali się pomagać

Co w zamian?

Jeśli coś jest za darmo to musi być jakiś haczyk. U nas też jest taki, ale taki bardzo malutki:) Oczywiście będziemy wdzięczni za polecanie swoim klientom naszego hostingu, jednak nie jest to wymagane. Bez przeszkód możesz polecać klientom inny hosting, a pracować na naszym serwerze testowym, nikt nie będzie tego sprawdzał.

Pewnie będą też programiści którzy będą chcieli podjąć z nami stałą współpracę. Oczywiście będziemy dodatkowo nagradzali takie podejście do tematu, czy to kontami hostingowymi z jeszcze lepszymi parametrami, czy podsyłali tym programistom naszych klientów, a także wspierali finansowo.

Co zyskuje Twój klient wybierając nasz hosting

 • gwarancję szybkości działania sklepu,
 • bezpłatną pomoc techniczną także z naszej strony,
 • bardzo szybkie przeniesienie sklepu na serwer produkcyjny przez obsługę hostingu
 • bezpłatny hosting do końca miesiąca w którym zostało zlecone przeniesienie (nie więcej niż 25 dni) 

Czy Twoje dane będą bezpieczne?

Oczywiście że tak, konto na serwerze testowym jest bardzo podobne do konta na serwerze produkcyjnym, każdy klient ma dostęp tylko do swoich plików, a kopia zapasowa jest robiona codziennie wcześnie rano. 

Okres ważności takiego konta

Nie przewidujemy takowego, dopóki nasz hosting sklepów Magento będzie działał i przynosił zyski, do tego momentu konta developerów będą działały i każdy nowy programista Magento będzie mógł założyć u nas darmowe konto hostingowe. Oczywiście jeśli ktoś będzie chciał zamknąć swoje konto to trzeba dać nam znać, a my je usuniemy z serwera. 

Nie czekaj napisz do nas już dziś

Konta tworzymy od ręki dlatego wystarczy do nas napisać i podać domenę którą chcecie podłączyć pod nasz serwer. Powinniśmy odpowiedzieć w ciągu kilku godzin, nie później niż 24h od otrzymania wiadomości. Oczywiście dobrze by było się wcześniej pochwalić projektami Magento z którymi się pracowało. 

Przekierowanie domeny

Gdy konto zostanie utworzone wystarczy przekierować domenę na nasze serwery DNS:

W odpowiedzi na maila dostaniesz dostęp do panelu hostingowego i możesz od razu zacząć pracę z nowym serwerem.

Copyright © 2010-2018 by hosting-magento.pl powered by Magento 2. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookie przeglądarki internetowej.