O hostingu

Hosting dedykowany — dlaczego go potrzebujesz?

Wraz z rozwojem technologii i wprowadzaniem coraz to nowych rozwiązań w sprzęcie i oprogramowaniu, na firmach prowadzących sklepy internetowe ciąży odpowiedzialność nieustannego ulepszania swoich usług, by nadążyć za tempem zmian i pozostać zauważonym. Niestety, jednym z najczęściej popełnianych błędów jest wybór niewłaściwego hostingu, który być może kusi niską ceną, ale oferuje szereg ograniczeń, których nie ma hosting dedykowany.

Kluczowa dla działalności e-commerce jest dostępność serwisu. Jeżeli podejmując decyzję zakupową, klient napotka jakiekolwiek problemy ze stroną, długie ładowanie, niedostępność serwera, błędy, może zrezygnować z zakupu i wybrać konkurencyjną witrynę. Dlatego stabilność i właściwa optymalizacja powinny być priorytetem dla każdego sklepu, a ich gwarancją jest hosting dedykowany Magento.

Robot i mężczyzna pracują przy serwerze dedykowanymRobot i mężczyzna pracują przy serwerze dedykowanym
Mężczyzna stojący przy tablecie wyświetlającym witrynę sklepu z meblami na hostingu MagentoMężczyzna stojący przy tablecie wyświetlającym witrynę sklepu z meblami na hostingu Magento

Hosting magento dla Twojej firmy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy specjalny hosting pod pim. Jest on pozbawiony najczęstszych ograniczeń występujących w standardowych hostingach, zoptymalizowany, oraz wyposażony w specjalne zabezpieczenia. Nasz hosting to serwer dla Magento, szyty na miarę dla serwisów e-commerce.

Nasze serwery to połączenie szybkiego i nowoczesnego serwera wirtualnego lub dedykowanego w przystępnych cenach oraz bezpłatnej administracji. Dodatkowo oferujemy wsparcie w sprawach dotyczących problemów ze sklepami Magento znajdującymi się na naszym hostingu.

Nasz hosting Magento to gotowe rozwiązanie przetestowane już przez ponad 150 klientów
na ich sklepach, i polecane przez wiele firm zajmujących się wdrożeniami Magento.

Dedykowany hosting — korzyści

Decydując się na nasz hosting Magento, otrzymujesz:

 

Mężczyzna stojący przy serwerach.Mężczyzna stojący przy serwerach.
Copyright © 2010-2022 by hosting-magento.pl running at Magento 2. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookie przeglądarki internetowej. Na stronie użyto grafik pochodzących z zasobów storyset.com