Polski hosting Magento

Zastanawiasz się co wybrać?

Kilka lat temu, kiedy Magento rozwijało wersję 1.0 skrypt był dość prosty, a baza danych nie tak złożona jak teraz, aby można było postawić taki sklep na zwykłym serwerze współdzielonym. Teraz, gdy Magento się rozrosło, serwery mocno zestarzały lub zmodernizowane zostały zapchane podobnymi ciężkimi skryptami PHP, to te rozwiązanie już nie wystarcza: jeśli w ogóle uda się uruchomić Magento na takim hostingu to będzie działać wolno, a limity wykorzystania pamięci i procesora nałożone przez administratorów wykluczają prawidłową pracę Magento. 

Alternatywą mogą być tańsze serwery wirtualne VPS, ale z naszych doświadczeń i doświadczeń naszych klientów wynika, że przy tak rozbudowanym skrypcie jakim jest Magento ta platforma nie działa stabilnie - często zdarzają się problemy z brakiem dostępnej pamięci RAM

Jeszcze innym rozwiązaniem są drogie serwery dedykowane. Jednak tak jak serwery wirtualne VPS potrzebują osoby która będzie się nimi zajmować (instalacja, konfiguracja, support).

Nasza oferta hostingu Magento

Dlatego wyszliśmy na przeciw tym przeciwnościom i stworzyliśmy platformę hostingową pozbawioną tych wszystkich wad. 

Nasze serwery to połączenie szybkiego i nowoczesnego serwera wirtualnego lub dedykowanego w przystepnej cenie oraz bezpłatnej administracji. Dodatkowo oferujemy wsparcie w sprawach dotyczących problemów ze sklepami Magento które hosujemy.

Jeśli chodzi o obsługę oraz wsparcie w sprawach z serwerem to klient pozostawia to na naszej głowie. Nasz hosting Magento to gotowe rozwiązanie przetestowane przez naszych klientów na ich sklepach i polecane przez wiele firm zajmujących się wdrożeniami Magento 1 jak i 2.

Bezpłatny support sklepów Magento

To jednak nie koniec. Jako że zajmujemy się wdrożeniami jak i supportem sklepów Magento już od kliku lat to w cenie hostingu znajduje się support platformy Magento w razie problemów ze skryptem. Prostsze zlecenia wykonujemy od ręki, większe wyceniamy po konkurencyjnych cenach. Zawsze możesz do nas napisać i zapytać, na pewno pomożemy.

Jak rozpocząć z nami współpracę

Skontaktuj się z nami za pomocą strony Kontakt. Napisz że jesteś gotowy przenieść do nas swój sklep. My podamy Ci identyfikator GTalk lub Skype do osoby która będzie kierowała przenosinami. Całą resztę ustalisz już z naszym pracownikiem. Co najważniejsze, nic nie musisz robić to my robimy wszystko za Ciebie i to bezpłatnie. Ty możesz usiąść sobie wygonie przed telewizorem z myślą że od rana sklep będzie już działał na nowym i szybkim serwerze.

Czyli w skrócie

  • bezpłatny transfer sklepu Magento ze starego serwera,
  • możliwy także transfer zawartości skrzynek mailowych na nowy serwer, więcej...
  • bezpłatny okres hostingu dla nowych klientów (na testy lub produkcyjnie) 
  • prosty panel hostingowy do zarządzania kontem klienta
  • codzienne kopie zapasowe, więcej...
  • bezpieczeństwo sklepów Magento na najwyższym poziomie
  • bezpłatna optymalizacja Twojego sklepu Magento aby działał jeszcze szybciej
  • naprawa wszystkich błędów w sklepie Magento które wyłapie klient w ramach przenosin
  • profesjonalne wsparcie dla hostingu, a także Magento
Copyright © 2010-2018 by hosting-magento.pl powered by Magento 2. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookie przeglądarki internetowej.