Hosting Magento - O firmie

Nasz hosting Magento istnieje na polskim rynku już od wielu lat. Zaczynaliśmy jako freelancerzy, zajmując się wdrożeniami sklepów Magento, budową integracji Magento z innymi systemami wg. uzgodnień z klientem. Budowaliśmy również dedykowane moduły/rozszerzenia, modyfikowaliśmy szablony, wykonywaliśmy dedykowane rozwiązania związane z infrastrukturą Magento. Zajmowaliśmy się również administracją i konfiguracją serwerów pod konkretne wymagania klientów.

Kiedy dostrzegliśmy, że brakuje na rynku stabilnego i szybkiego hostingu Magento, postanowiliśmy działać. Dlatego w 2010 roku, założyliśmy firmę, która do dziś zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości usług hostingowych i administracyjnych. Tym, co odróżnia nas od konkurencji, jest kompleksowe podejście do hostowanych witryn. Oferujemy bezpłatne naprawy i optymalizacje sklepów, udzielając klientom pełnego wsparcia w zakresie zarządzania sklepem. Dzięki temu zaskarbiliśmy sobie zaufanie wielu klientów, a obecnie współpracujemy z ponad 150 markami.  

Długoletnia działalność w społeczności Magento pozwoliła nam nawiązać wartościowe kontakty z innymi firmami zajmującymi się wdrożeniami sklepów Magento. W razie potrzeby możemy doradzić wybór odpowiedniej lub podzielić się opinią na temat danej firmy. 

 

Adres 


Hosting-magento.pl
Usługi Informatyczne - Konrad Kraszy
ul. Siemieńskiego 22/139
35-234 Rzeszów
NIP: 7941723154
REGON: 180625565

 

Kontakt


email: [email protected]
tel. biuro: (+48) 17 711 04 34
tel. kom.: (+48) 535 522 554
skype: kkkonradskype

Dwóch mężczyzn i kobieta oferujący usługi hosting MagentoDwóch mężczyzn i kobieta oferujący usługi hosting Magento
Copyright © 2010-2022 by hosting-magento.pl running at Magento 2. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookie przeglądarki internetowej. Na stronie użyto grafik pochodzących z zasobów storyset.com