Tylko teraz, serwer dedykowany Intel Xeon E5 3.7GHz, 32GB RAM, 6 MIESIĘCY ZA DARMO dla klientów przenoszących sklep Magento 2 z innego hostingu.
Darmowa migracja i optymalizacja. Zapytaj o szczegóły. Ilość serwerów ograniczona! Śpiesz się!

Optymalizacja sklepu Magento

Bezpłatna optymalizacja oprogramowania Magento

Twój sklep działa wolno, niektóre strony długo się ładują, to może być także wina modułu lub funkcjonalności Magento. 

Najczęściej jest to wina kodu PHP/modyfikacji, które wprowadzał programista podczas wdrożenia. Czasami też zainstalowanych modułów Magento, które zostały napisane niedbale przez osoby nie do końca znające się na programowaniu Magento.

Niekiedy nawet szybki serwer dedykowany nie pomoże, przy wyższym obciążeniu takie skrypty pożerają bardzo dużo zasobów serwera, co prowadzi do dalszych problemów.

Jednak przenosząc sklep Magento na nasz serwery już na starcie Twój sklep dostaje "wydajnościowego kopa". Twoje Magento zostaje bezpłatnie zoptymalizowane tuż po przeniesieniu na nasz serwer, oczywiście w taki sposób, aby żadne jego działanie i funkcjonalności nie uległy zmianie.

Z naszego punktu widzenia...

Oczywiście optymalizacja jest też bardzo ważna z innego powodu. Hostowanie niezoptymalizowanych sklepów może i jest proste, ale co z wydajnością? Jeśli strona HTML generowana jest przez silnik PHP przez kilka sekund to najbardziej na tym straci sam serwer.

W sytuacji gdy na jednym serwerze fizycznym dział kilka serwerów VPS na których działają sklepy Magento różnych klientów i jeden sklep zabiera dużo więcej mocy serwera niż drugi, nie jest to "fer" wobec naszych klientów.

Uważamy że należy wystrzegać się takiej praktyki, także dlatego sklepy na naszych serwerach VPS mają ograniczenie ilości produktów do 50 tyś. Oczywiście ten limit nie dotyczy serwerów dedykowanych.

W naszej firmie staramy się nie obciążać bez powodu serwerów i poświęcić więcej czasu optymalizacji Magento. Najważniejsze że wszystkim to wychodzi na dobre!

Pamięć podręczna "całych stron"

W odróżnieniu od Magento v1, w oprogramowaniu Magento v2 została wprowadzona funkcjonalność pamięci podręcznej dla całych stron www o nazwie Full Page Cache (FPC). Pozwala ona na bardzo szybkie wczytywanie się stron sklepu bez udziału silnika PHP i bazy MySQL.

Na naszych serwerach używamy do obsługi tego typu pamięci serwer Varnish, który pozwala jeszcze bardziej przyśpieszyć ładowanie się strony www przez przeglądarkę.

Jednak czasami nawet przy włączonym Full Page Cache w Magento jak i użyciu serwera Varnish ta funkcjonalność nie chce poprawnie działać. Często odpowiedzialne są za to moduły lub szablony Magento, które blokują działanie tej funkcjonalności.

Nasza firma zajmie się tym problemem jeśli nasz klient sobie tego życzy. Poprawimy pliki które powodują konflikty i dodatkowo zoptymalizujemy wczytywanie się plików z pamięci podręcznej.

Copyright © 2010-2018 by hosting-magento.pl powered by Magento 2. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookie przeglądarki internetowej.